top of page
VP metall AS headquarters

KONTAKT

Raufoss Industripark
Bygning 53
2830 Raufoss

NORGE

Send oss en e-post

Står du overfor utfordringer i byggefasen av kraftledninger? Enten du ønsker å redusere byggetiden, forenkle lederskjøteprosessen, sikre pålitelige koblinger under tøffe miljøforhold, eller minimere sikkerhetsfarer og arbeidskostnader forbundet med tradisjonelle metoder, kan vi hjelpe. Bare fyll ut skjemaet nedenfor og fortell

oss om dine spesifikke prosjektbehov.

Takk for henvendelsen, vi vil svare deg så snart som mulig!

Vårt Team

Johnny Tollefsbøl

Johnny Tollefsbøl

Daglig leder

Kontor: +47 611 51 715

Mobill: +47 917 67 345

E-post: johnny@vpmetall.no

Stian Myrland

Stian Myrland

Salgssjef

Kontor: +47 611 51 748

Mobil: +47 468 43 897

E-post: stian@vpmetall.no

Kari-Anne Haug

Kari-Anne Haug

HMS & Kvalitet

Kontor: +47 611 51 738

Mobil: +47 952 67 551

E-post: kaja@vpmetall.no

Geir Petter Sollien

Geir Petter Sollien

Driftsleder

Mobil: +47 906 01 302

E-post: geir.petter@vpmetall.no

Marit Straumsheim

Marit Straumsheim

Salg & Marked

Mobil: +47 917 01 535

E-post: marit@vpmetall.no

Bjørn Erik Nerby

Bjørn Erik Nerby

Marked

Mobil: +47 920 98 996

E-post: bjorn@vpmetall.no

Tormod Bratberg

Tormod Bratberg

Salg & Utvikling

Kontor: +47 611 52 487

Mobil: +47 414 75 511

E-post: tormod@vpmetall.no

Marit Amsrud Moen

Marit Amsrud Moen

Økonomimedarbeider

Mobil: +47 941 33 917

E-post: moen@vpmetall.no

Viktor Belz

Viktor Belz

Markedsføring

Mobil: +47 957 25 400

E-post: viktor@vpmetall.no

bottom of page