KONTAKT

VP METALL AS

Tlf: (+47) 61 15 17 87

Fax: (+47) 61 15 25 56

post@vpmetall.no

Besøksadresse

Raufoss Industripark
Bygn. 53
2830 Raufoss

Postadresse

Postboks 7
2831 Raufoss

VÅRE ANSATTE

Johnny Tollefsbøl
Johnny Tollefsbøl

Daglig leder Jobb: 611 51 715 Mobil: 917 67 345 johnny@vpmetall.no

Terje Haug
Terje Haug

Utvikling & prosjekt Jobb: 611 52 689 Mobil: 959 72 279 terje@vpmetall.no

Tormod Bratberg
Tormod Bratberg

Salg & utvikling lineskjøt Jobb: 611 52 487 Mobil: 414 75 511 tormod@vpmetall.no

Kari-Anne Haug
Kari-Anne Haug

HMS & kvalitet Jobb: 611 51 738 Mobil: 952 67 551 kaja@vpmetall.no

Marit Straumsheim
Marit Straumsheim

Salg & marked Mobil: 917 01 535 marit@vpmetall.no

Bjørn E. Nerby
Bjørn E. Nerby

Marked Mobil: 920 98 996 bjorn@vpmetall.no

Stian Myrland
Stian Myrland

Teknisk prosjektkoordinator Jobb: 611 51 748 Mobil: 468 43 897 stian@vpmetall.no

Arnfinn Lier
Arnfinn Lier

Arbeidsleder produksjon Jobb: 611 52 054 Mobil: 911 16 538 arnfinn@vpmetall.no

Anne Lise Dalheim
Anne Lise Dalheim

Salg lineskjøt Jobb: 611 51 738 Mobil: 917 04 094

Jostein Gaardløs
Jostein Gaardløs

Salg & produktutvikling lineskjøt Mobil: 454 34 740 jostein@vpmetall.no

Telefon

(+ 47) 61 15 17 87

E-post

Besøksadresse

Raufoss Industripark

Bygn. 53

2830 Raufoss

Postadresse

Postboks 7
2831 Raufoss